Kontakt

Skulle der være spørgsmål vedr. kontingent, træningstider, arrangementer eller lign. kontakt klubben på mail odensebeach@gmail.com

Trænere

Klik på trænerens navn for at se en beskrivelse af deres træningsfilosofi.

Elite Damer Mads Rosager: madsrosager@gmail.com, 42604218

H1 Federico Fagiani

H2 Line Trans: linetranshansen@gmail.com, 28157110

H3 Christoffer Børme: chri969a@gmail.com, 53500891

H4 Birna Eiriksdottir: birnaeir@gmail.com, 50701490

D1 Søren Svane Hoyer: svanehoyer@gmail.com, 23373676

D2 Federico Fagiani

D3 Helle Søndergaard: helle-soe@hotmail.com, 28903900

D4 Morten Overgaard: 26848879 og Laura Jensby

D5  Lasse Hartmann Hansen: Lasse_H_Hansen@hotmail.com, 28899615

MIX Peter Emil Asmussen: asmussen_3@hotmail.com, 81615211

Old Boys/Girls Peter Lyø: plyo@mail.tele.dk, 40350920

Far og barn Peter Lyø: plyo@mail.tele.dk, 40350920

Ungdom Jannie Rasmussen: jras@nyborg.dk, 21153837

Ungdom Sallie Langæble: sallie_langaeble@hotmail.com, 28400846 og Line Overgaard: o.line@live.dk, 26168805

 

Hvis du gerne vil læse nærmere om alle klubbens hold, kan du se en beskrivelse ved at klikke på “Om OBVK” i menuen til venstre, eller klikke her!

 

Bestyrelse

Formand: Bent Juhler →  bent.juhler@hotmail.com, 21694298

Næstformand: Mette Mathiasen → mettemathiasen@hotmail.com, 20283883

Kasserer: Thomas Lade → lade.thomas@gmail.com 20760397

Bestyrelsesmedlem: Søren Hoyer → svanehoyer@gmail.com, 23373676

Bestyrelsesmedlem: Daniel Nørskov → dnoerskov@gmail.com, 25819513

Bestyrelsesmedlem: Lasse Hartmann Hansen → Lasse_H_Hansen@hotmail.com, 28899615

Bestyrelsesmedlem: Jane Morthorst → janemorthorst@gmail.com, 28513755

Suppleant: Peter Stolberg → pstolberg@gmail.com, 23837263

Suppleant: Lars Overgaard → o.lars.64@gmail.com, 26736767

Suppleant: Jannie Rasmussen → jras@nyborg.dk, 21153837

Suppleant: Laura Jensby

Sportschef: Morten Mau → mortenmau@gmail.com, 25483946

Udviklingschef: (Jakob Buch → frajakob@gmail.com, 26848565)

Webmaster: Søren Svane Hoyer → svanehoyer@gmail.com, 23373676

Der er lukket for kommentarer.

  • Bestyrelsesmøde referat d.13/09-2017

    lør d. 23. sep, 2017

    Hvis I ønsker mere information om de ting der har været oppe at vende på bestyrelsesmødet, så se nærmere herunder....

  • Bestyrelsesmøde referat

    man d. 22. maj, 2017

    I dag blev bestyrelsen konstitueret! Derudover fik vi koordineret og snakket om de forestående stævner. Så sæt allerede nu kryds...

  • Generalforsamling 2017

    søn d. 19. mar, 2017

    Der blev i weekenden afholdt generalforsamling i OBVK. Der var et flot fremmøde – både mål i antal medlemmer såvel...

Login